Úvodní slovo

Úvodní slovo

„Kvalitní zboží a služby jsou základem dobré spolupráce.”

 

 

Vážení obchodní partneři, vážení pěstitelé,

firma Družina spol. s r.o. patří mezi přední české semenářské firmy. Již 25 let Vám přináší širokou nabídku osiv tuzemských i zahraničních šlechtitelských firem.

V současné době si Vás dovolujeme oslovit s nabídkou osiv pro jarní zásevy 2017. Nabízíme Vám rovněž širokou nabídku meziplodin a míchání směsí pro postupy příznivé pro klima a životní prostředí (tzv. greening), jenž je nedílnou součástí dotačního opatření SAPS.

Našim zákazníkům přinášíme rozsáhlý agronomický poradenský servis, nabízíme čištění a finalizaci všech druhů plodin na ČSO Dačice I, Dačice II, Soběslav, Jindřichův Hradec a Nová Ves u Mladé Vožice. Při finalizaci osiv přidáváme k mořidlům přípravek ALBIT se stimulačním účinkem na růst a zvýšenou vitalitu rostlin. 

Výkup komodit realizujeme prostřednictvím dceřinné firmy Pomezí s.r.o. a rovněž zajišťujeme dopravu po celé ČR. Naše firma vlastní sladovny v Táboře a ve Mšeně, čímž se řadí k významným obchodním partnerům v oblasti obchodu se sladovnickým ječmenem. V roce 2016 byly rozšířeny obchodní aktivity díky dceřinné společnosti v Rusku.

V červnu se na Vás těšíme na tradičním polním dni v Humpolci.

V neposlední řadě si Vám dovolujeme nabídnout naše služby v oblasti mysliveckých, rybářských a outdoorových potřeb v prodejně v Jindřichově Hradci a ubytovací kapacity v penzionu ve Stráži nad Nežárkou.

Přejeme Vám mnoho pěstitelských i osobních úspěchů a těšíme se na další spolupráci!

Otakar Jirmus, jednatel